Endless Agony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild Forum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prihlaska - Eshi

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
eshi




Posts : 2
Join date : 01. 12. 12

Prihlaska - Eshi Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska - Eshi   Prihlaska - Eshi EmptySat Dec 01, 2012 7:25 pm

- Napište něco o sobě : Volám sa Martin . Mám 17 rokov. Chodím na SŠ elektrotechnicku. No tak moje zaujmy sú od florbalu po Hardware PC Smile

- Napište nick vaší postavy, classu, level a profese: Nick mojej roguny je Eshi je to lvl 80 profky mám Min/Eng.

- Je vaše postava koupená nebo vyexpená? : Vyexpená na horde.

- V jakém čase jste nejčastěji online a vyhovuje vám náš raid time? Jste schopní používat ke komunikaci TeamSpeak? Máte i mikrofon? : Raid time my vyhovuje inak by som nechcel ist k vám. Mám TS,VT,MMBLE a mikrofon je samozrejmosť.

- Jak jste na tom s vašim internetovým připojením a kolik mátě průměrně fps na raidu? Moje FPS sa pohybuje od 50-70fps.

- Proč se chcete připojit k Endless Agony a co od nás očekáváte? Tak hladám už neaku lepšiu guildu na TOGC 25. Od EA očakavam kvalitne raidy , dobry kolektiv ale to určite máte keď patríte k 1 z TOP guild na Aliancii.

- Znáte nějaké současné nebo starší členy EA? Může vás z nich někdo doporučit? : Uff tak nepoznam asi nikoho tak dobre pretože som hrával na Horde.

- Jste spíše PvE nebo PvP hráč? Som hlavne PVE hráč. Občas zbehnem aj PVP ale to keď sa dosť nudím.

- Jak dlouho hrajete WoW? : No wow Very Happy wow hram už neake tie roky Smile ale je to +- 5 rokov.

- Vypište všechny vaše alty, pokud je máte. Mám alta Mága- nick Enwiles , Full ench/tail a Hunta- nick Shinebright , profky Eng/Jwc. ( Za altov moc nehravam )

- Jaký je váš současný build postavy, a proč používáte tento konkrétní build? Používam Assa (51/18/2) kludne by som zmenil aj na combat ak budem mať wepky ale nikdy som combat neskúšal takže by som sa to musel naučiť.

- Budete ochotní přespecnout na jiný build postavy, bude-li třeba a přehodit druhý build na vhodnější build do PvE? Tak ako som písal už predtým zmeniť neni problem ale musel by som sa to naučiť Smile.

- Popište staty vašeho gearu (AP, Crit, Haste atp...), vaše GS a podobně. Tak gs mám 5337, Hit cap mam Smile ,
AP->4489, Crit->40.24%, Haste->393, Exp-> 25/25

- Odkaz na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Eshi

- Dodejte sem screeny vašeho dmge (buď nějaký vhodný boss fight, jako třeba Ignis,Patchwerk,nějaký HM a nebo minimálně 1,5M na dummy (bez plošnění)) a nebo screen vašeho healingu (nejlépe nějaký náročnější bossfight, třeba v ToGC 25 nebo těžší UD 25 HM):
Tu je dmg z XT HM: https://2img.net/h/oi45.tinypic.com/fylu1s.jpg
Tu je dmg z Jara: https://2img.net/h/oi48.tinypic.com/15z47c5.jpg
(ine screeny som nemal)

- Dodejte screen vašeho UI. UI je vidiet na tých 2 screenoch Smile ale ak bude treba dodam aj iný.

- Co jste již udělali proto, aby jste se ve hře zlepšili? Tak určite si dám poradiť od Ludí z guildy ak niečo budem robiť zle napríklad.

- V jaké gildě jste byli předtím a uveďte důvod vašeho odchodu. Bol som v guilde Immersion na horde, keď som previedol postavy k ali tak u Frozen Heroes.

- Máte nějaké spory s guildou nebo hráči? Proč?: S guildou Frozen Heroes problemi nemám ale chcem ísť niekam kde sa chodia aspom raidy Very Happy.

- Pokud chcete ještě něco doplnit tak to doplňte sem: Chápem že nábor nerobíte ale skúšam to aj tak Smile inak v hre som každý deň tak 5 hodin Smile podla toho či som na neakom raide alebo nie. Vopred ďakujem Wink.
Návrat nahoru Goto down
Loolher

Loolher


Posts : 8
Join date : 11. 07. 12
Age : 29
Location : Žilina

Prihlaska - Eshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Eshi   Prihlaska - Eshi EmptySat Dec 01, 2012 8:54 pm

To haste je celkom smutné na assa... bohužiaľ si myslím, že rogun mame dosť , pár sa ich už odmietlo takže s tvojimi šancami je to asi biedne Sad .
Za mňa PROTI hlavne z dôvodu počtu rogun v guilde.
Návrat nahoru Goto down
eshi




Posts : 2
Join date : 01. 12. 12

Prihlaska - Eshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Eshi   Prihlaska - Eshi EmptySat Dec 01, 2012 8:56 pm

Loolher napsal:
To haste je celkom smutné na assa... bohužiaľ si myslím, že rogun mame dosť , pár sa ich už odmietlo takže s tvojimi šancami je to asi biedne Sad .
Za mňa PROTI hlavne z dôvodu počtu rogun v guilde.

počítal som s tým a skúsil som to Smile aj tak dik skúsim šťastie inde
Návrat nahoru Goto down
Thelarian

Thelarian


Posts : 151
Join date : 10. 07. 12
Age : 30
Location : Martin

Prihlaska - Eshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Eshi   Prihlaska - Eshi EmptySun Dec 02, 2012 2:08 pm

Hi, prosim ta, nedavno boli Guild stranky presunute na: http://endless-agony.enjin.com/home

prihlasky sa riesia tam, prosim ta, odkial mas odkaz na tieto stranky, jelikoz chcem vediet ci niekto od nas este nevie o tych novych forach a strankach?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihlaska - Eshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - Eshi   Prihlaska - Eshi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska - Eshi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vzorová Přihláška

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Endless Agony  :: Forum :: Prihlášky-
Přejdi na: